Class fees:

 

1) Private (individual)

 

1 hour    - $40

1.5 hour - $50

2 hours   - $70

 

2) Semi-private (2 students)

 

1.5 hour - $40/person 

2 hours  -  $60/person 

 

3) Group (3 ~6 students) 

*4 lesson package price

 

1.5 hour  - $150/ person 

2 hours   -  $200/person  

# First class/level check complimentary

# Online lessons available